Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 781,835.03 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Ar-Ge

Dessen San. Tic. Ltd. Şti olarak gerekli eğitimi almış uzman çalışanlarımızla, sektörümüzde bilim ve teknolojinin sunduğu imkânları kullanarak ürünlerimizi iyileştirmek, geliştirmek ve hizmet kalitemizi yükseltmek amacımızdır.

 

Araştırmalarımızı üç şekilde yapmaktayız; temel aşamada spesifik bir uygulama veya kullanım olmadan araştırdığımız ürünün gözlemlenen gerçeklere dair yeni bilgi kazanılması için deneysel ve teorik çalışmalar yapmaktayız.

 

Uygulama araştırmasında ise yeni bilgi kazanılması için özgür deneyler yaparak en doğruyu bulmaya çalışmaktayız deneysel gelişimde yeni malzeme ürün ve araçların üretimine yeni işlemlerin, sistemlerin, hizmetlerin kurulmasına ve hali hazırda üretilmiş ve kurulmuş olanların geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmaktayız.

 

Firma olarak çağımızın gerektirdiği yenilikleri ürünlerimizde geliştirerek teknolojik yenilikçi çevreye duyarlı ürünler bulmak için çalışıyoruz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Armada AVM Yeni Blok Kat:2 No:105/4 Çankaya/Ankara

0 850 466 0 446
info@toprolls.com.tr
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.